Blaszaki Lublin

blaszaki lublin

 Pojazd dostawczy pozwala na uniezależnienie się od firm przewozowych.

Z uwagi na obowiązujące przepisy prawa o ruchu drogowym do prowadzenia pojazdów mechanicznych o masie nieprzekraczającej 3,5 tony, wystarczy prawo jazdy kategorii B.  Blaszaki lublin oferuje szeroki wybór tych samochodów. Również blaszaki mogą pełnić wiele rozmaitych funkcji. Samochody tego rodzaju bez zamontowanych siedzeń mogą na przykład służyć do przewozu dużej ilości narzędzi stosowanych w budownictwie czy też przemyśle . Najwygodniej oczywiście można umiejscowić te przedmioty w kufrach wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego. Oczywiście wiele zależy także od długości oraz szerokości podłogi. Jednakże wydaje się ,że jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, których pracownicy wraz z dużą liczbą aparatury pomiarowej muszą się przemieszczać na większe odległości. Zwykły samochód osobowy nie zapewnia dostatecznej ładowności, natomiast koszty eksploatacyjne pojazdu typu TIR są zbyt wysokie. Ponadto kabiny Tir-ów mogą pomieścić jedynie 3-4 osób. To często zbyt mało miejsca dla dobrze wyposażonej ekipy, podejmującej się realizacji wielu zleceń poza siedzibą przedsiębiorstwa.

blaszaki lublin

blaszaki lublin

Należy wspomnieć iż właśnie samochody dostawcze szczególne swe zastosowanie znajdują w przemyśle spożywczym .

Wiele z nich dzięki odpowiedniej budowie nadwozia i sprawnemu działaniu zawieszenia doskonale nadaje się do pełnienia roli chłodni. Dzięki tego typu samochodom odbiorca bez trudu otrzyma na przykład świeże mięso. Również przetwory warzywne owocowe oraz lody , transportowane do mniejszych podmiotów gospodarczych będą W samochodzie dostawczym do 3,5 tony znakomicie ulokowane.
Często pomijaną funkcją popularnych blaszaków jest transport osób z niepełnosprawnością. Dzięki właściwościom nadwozia w takim aucie można zamontować na przykład podnośnik stosowany przy unoszeniu wózków inwalidzkich. Ponadto szerokie drzwi pozwalają na swobodniejsze niż w samochodach osobowych manewrowanie wózkiem.
Podsumowując blaszaki mają wiele zalet i każdy zainteresowany powinien je poznać osobiście.