Cięcie i wiercenie w betonie

cięcie i wiercenie w betonie

Poszukujesz specjalisty, który wykona cięcie i wiercenie w betonie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy polecaną firmą z długoletnim doświadczeniem, oferujemy między innymi usługę cięcie i wiercenie w betonie, również techniką diamentową. Posiadamy w swoim zespole wykwalifikowanych specjalistów oraz dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, do pracy z różną klasą i rodzajami twardości betonu, by spełnić Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Naszą specjalnością jest wykonywanie odwiertów w konstrukcjach budowlanych.

Usługi cięcie i wiercenie w betonie

Twoja firma pracuje przy autostradzie bądź wiadukcie? Potrzebujecie zamontować słupki czy barierki, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo kierowców oraz zwierząt z okolicy? Dzięki naszej usłudze uzyskasz taką możliwość, a nawet wiele więcej! Jeśli jesteś klientem prywatnym, także znajdziesz u nas coś dla siebie. Dzięki naszej usłudze cięcie i wiercenie w betonie pomożemy Ci, wykonując otwory pod montaż okien, drzwi, klimatyzację czy szyby wentylacyjne. Nasze doświadczenie pozwala również na korzystanie z techniki diamentowej, która zwiększa precyzję oraz pozwala na wykonywanie odwiertów pod każdym możliwym kątem. Eliminuje ona drgania, zmniejsza hałas oraz niweluje unoszenie się pyłów. Technika ta nie powoduje żadnych uszkodzeń w architekturze.

cięcie i wiercenie w betonie

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy specjalistami w swojej branży, wybierając nasze usługi, nie narażasz się na uszkodzenia — pracujemy zgodnie z wszelkimi zasadami BHP. Pracujemy na nowych, ale i też starych budowlach, nasz zakres usług jest bardzo zróżnicowany. Dostosujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb. Nasze usługi świadczymy w miejscach takich jak Wrocław, Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Jelenia Góra, Gorzów czy Głogów. Zamów u nas usługę cięcie i wiercenie w betonie! Gwarantujemy 100% satysfakcji.