Foliowanie produktów

Po co foliować produkty?

Dbałość o odpowiednie zapakowanie produktów jest bardzo ważna. Aby przyciągnąć wzrok klientów należy estetycznie opakować artykuły. Foliowanie produktów to usługa, która sprawi że produkty będą odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi i  będą wyglądać znacznie lepiej. 

Foliowanie produktów to mało skomplikowany proces. Odbywa się w dwóch etapach: najpierw zgrzewanie w wysokiej temperaturze, a następnie obkurczanie folii za pomocą gorącego powietrza. Ta metoda pozwala na zapakowanie najbardziej wymagających produktów o nieregularnych kształtach i wymiarach. 

Do procesu foliowanie produktów wykorzystywane są nowoczesne maszyny, które umożliwiają szybkie i dokładne pakowanie. Firma PackTeam oferuje takie usługi dzięki którym możemy być spokojni o zabezpieczenie i wygląd naszych artykułów. Dają nam gwarancję, że dzięki foliowanie termokurczliwe, nie został on nigdy otworzony przed właściwym nabywcą. Można się z nimi skontaktować przez maila lub telefon w celu skorzystania z ich usług. 

foliowanie produktów

Zalety foliowania produktów :

  • Produkty trafią do klientów lub na sklepowe półki w nienaruszonym stanie,
  • Dzięki folii produkty są zabezpieczone przed wilgocią, kurzem, zniszczeniami, zabrudzeniami,
  • Za pomocą folii zapakujemy produkty o niestandardowych kształtach i estetycznie je zapakujemy,
  • Artykuły będą prezentować się dużo lepiej i atrakcyjniej dla klientów,
  • Jest to oszczędne rozwiązanie

Foliowanie produktów jest często wykorzystywane w procesie łączenia kilku artykułów w jeden zestaw, który jest atrakcyjny wizualnie i stanowi zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem i rozdzieleniem się produktów podczas transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.