Gdzie odnajdziemy rzetelne modelki?

Atrakcyjną ofertą dla dziewcząt chcących sobie dorobić, jest praca w charakterze hostessy na gale i bankiety w rozmaitych miejscach a także placówkach. Ogólnie większość z nas kojarzy ze sklepów spożywczych uśmiechające się panny, zachęcające do poczęstowania się czymś, a po pewnym czasie do zakupu wyznaczonego produktu. To wbrew pozorom bardzo zagmatwana praca, albowiem trzeba sterczeć przez parę czy kilkanaście godzin na wysokich obcasach, uśmiechać się do klientów, a czasem na nieszczęście wystawiać się na niewybredne komentarze. Bywa to o tyle nieprzyjemna sytuacja, że hostessa nie ma prawa odezwać się nieodpowiednio do nagabującego, powinna cały czas okazać się błoga, swobodnie od tego, jak ogromnie pozostała obrażona. Z tego względu też robota hostessy na terenie sklepów wymaga faktycznie mocnych nerwów i sztywnej samodyscypliny.

hostessy

Trochę porządniej mają te panny, jakie angażują się na przykład tuż przy obsłudze konferencji czy debat. W tamtym miejscu rzadziej powinny się spotkać z chamstwem klientów, a ich robota nie kojarzy się z nagabywaniem kogokolwiek. Nagminniej pochłaniają się pracami administracyjnymi w formie rozdawania identyfikatorów bądź pakietów upominkowych, często też pokazują obecnym adekwatne miejsca. Takie hostessy kraków obowiązuje bardzo stonowany ubiór, z reguły przybliżony do biurowego, zdarza się też, że nie muszą wkładać wysokich szpilek, co powoduje, że praca staje się niedużo wygodniejsza. Analogicznie w sytuacji, kiedy na przykład członkowie zjazdu czy narady rozlokowywani bywają w hotelach – w takim przypadku dziewczyny te podkreślają właściwe miejsca a także wspierają przy zakwaterowaniu.

hostessy trójmiasto

Jest wciąż inna płaszczyzna działań, na jakiej wyzyskiwane są hostessy. Wówczas ich praca jest całkiem nieźle płatna, lecz wiąże się z wieloma niedogodnościami. Mowa tutaj o akcjach uważanych za pospolicie męskie, jak np. prezentacje samochodów, mecze czy wyścigi. Tuż przy organizacji takiej impry hostessy czasem są używane jako fragment pospolicie zdobniczy, to oznacza mają ładnie wyglądać i uśmiechać się. Niestety zdarza się, że bywają mylone z przedstawicielkami całkowicie innego zawodu.