Jak najkorzystniej wykorzystać powierzchnię?

Niewielkie mieszkanie

W czasie zapotrzebowania na lokale o niewielkich metrażach, trzeba wykazać się kreatywnością, by wykreować porządne, a jednocześnie efektywne pomieszczenie na niewielkiej przestrzeni. Doskonałym rozwiązaniem będzie umieszczenie wyposażenia mającego względnie dużo przestrzeni, czyli łóżka na półpiętrze. Tak umiejscowione łoże bywa jeszcze mocniej efektywne niż piętrowe łóżko, zezwalając na zagospodarowanie powierzchni pod podniesieniem. Łoże da radę pasować miarą rozmiarami półpiętra, bądź antresola bywa znacznie bardziej rozległa oraz zapewnia ogromne możliwości zaprojektowania.

antresola

Projektowanie wnętrza

Antresola ma zastosowanie głównie w wielkich wnętrzach. Najkorzystniejsze bywają te o pułapie od dwóch metrów, jednak do zamiarów sypialni spisze się także ta o wielkości 1,2| metra. Szkielet półpiętra to najczęściej stalowe bądź drewniane elementy konstrukcji oraz drabinka lub schody, kierujące na szczyt. Nie zapomnij o eliminacji intensywnego oświetlenia na suficie – cudownie wykażą się lampy ukierunkowane bądź pasy LED. Czy łóżko na antresoli to dobry projekt dla najmłodszego? W rzeczy samej, należy tylko zatroszczyć się o odpowiednie ubezpieczenie całego schematu. Załóż poręcze osłonowe i rozległe, komfortowe schody. Wyobraźni najmłodszych pozostaw zaplanowanie półpiętra- sprawisz mu tym ogromną zabawę a także zapewnisz perfekcyjną przestrzeń tak do rozrywki, jako i odpoczynku. Powierzchnia pod półpiętrem to znakomite miejsce na urządzenie zakątka do nauki, z biurkiem oraz półkami.

antresola

Łoże na antresoli to wyśmienite rozwiązanie – wspomaga przezornie spożytkować otwartą przestrzeń lokum, oddając znaczące sfery do pochwalenia się pomysłowością oraz nadając pokojowi podstawowy oraz niepowtarzany design. Wpisuje się w niejeden charakter, od romantycznego po innowacyjny. Chcesz zachwycić niepowtarzalną aranżacją wnętrza, a równocześnie cieszyć się funkcjonalnością pomieszczenia – łoże na antresoli to perfekcyjny sposób.