Jakie pokrowce samochodowe oferuje rynek motoryzacyjny.

Połowa okresu zimowego za nami, tymczasem za szybami wciąż można zauważyć kupy śniegu, a temperatura spada sporo poniżej zera. Każdego dnia potrzebujemy oskrobywać szyby swoich samochodów, a na domiar złego zmagać się z ich rozruchem. Także mając fabrycznie nowy akumulator, może się okazać, że automobil nie odpali. Najlepszym sposobem będzie w takim razie wykorzystanie kabli rozruchowych, aczkolwiek prócz tego będziemy potrzebować drugiego auta i pomocy kogoś uczynnego. Aby skrócić odśnieżanie auta, należałoby obadać pokrowce samochodowe.

Pokrowce na fotele samochodowe

Pokrowce do samochodu

Obsługuję się je bardzo prosto. Wystarczy albowiem wieczorem, bądź po skończonej pracy naciągnąć specjalny materiał na długość pełnego pojazdu, a opadający śnieg zatrzyma się na nim, nie dotykając karoserii. Rankiem starczy tylko z jednej strony rozpiąć materiał, a pokrowiec na samochód złoży się sam w niewielką kulkę. Tkanina z której jest uszyty, nie wsiąka wody, w takim razie nie ma obowiązku kłopotliwego suszenia w garażu, którego z resztą najprawdopodobniej nie mamy.
Kiedy powiedzie nam się już uruchomić samochód, odskrobać i wyjechać w trasę do gimnazjum aby odwieźć dzieci, muszą one skończyć konsumować posiłek, w większości wypadków na naszej tapicerce.

Pokrowce samochodowe

Pokrowce samochodowe

Wybierając mniejsze zło, pozwalamy maluchom zjeść kanapkę albo batonika, natomiast okruszki i czekolada obejmuje całkowite nasze ostatnio, wyczyszczone wnętrze. Niestety nie każde plamy da się wyczyścić, więc pokrowce na fotele samochodowe to doskonałe rozwiązanie. Wystarczy je nałożyć, a gdy dostrzeżmy, iż są już istotnie świńskie, przekazać do pralni chemicznej. Dzięki temu na nowo, nabiorą kolorów i staną się doskonale zadbane, a nasza tapicerka będzie wyglądała jakby była prosto z sklepu. Zyskamy przy tym wiele gotówki, na profesjonalne sprzątanie wnętrza, oraz bez nerwów. Nasze dzieci także będą radosne nie słysząc wybrzydzania swoich opiekunów, z racji dodatkowych plam po deserze.