Life coaching w Częstochowie

Czujesz, że życie Cię pomija. Nieustannie przecieka gdzieś między palcami. Może jesteś w jednej z tych trzech sytuacji…

Żyjesz w jednej wielkiej koleinie. Codziennie rano wstajesz, szykujesz, kawę, wychodzisz do pracy. Później zjesz kolację, obejrzysz serwis informacyjny. Czas spać. Żyjesz od niedzieli do niedzieli.

Chciałbyś przerwać rutynę?

Nie czujesz się wartościowy. Mama zawsze bardziej kochała Twoje rodzeństwo, Ty natomiast byłeś jedynie pyłkiem na jej pantoflach. Zastanawiasz się, jakim cudem nie wyrzuciła Cię z domu. Takiego „nieudacznika„. Teraz, już dorosły człowiek, mieszkający z ukochaną osobą, nadal chowasz żal na dnie serca. Czasem w oczach partnera widzisz jakby zawód… I wtedy cały kurczysz się w sobie. Nigdy nie będziesz dla nikogo dość dobry.
Może od wielu lat pracujesz w renomowanej firmie. Gdy dostałeś tę pracę, czułeś, jakbyś złapał za nogi samego Boga. Byłeś taki szczęśliwy, pełen entuzjazmu! Swoimi pomysłami znacząco wpłynąłeś na rozwój przedsiębiorstwa, nikt jednak nie docenił Twojej pracy. Wszelkie awanse rozdaje się tam po znajomości. Za biurkami kierowników i dyrektorów zasiadają więc ludzie, którzy nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu. A prawdziwe talenty nigdy nie zostają dostrzegane.

Life coaching Częstochowa

…bądź w inny sposób czujesz, że wszystko dookoła się pokomplikowało. Czas to zmienić! Pomoże Ci osobisty Trener.
W dziedzinie life coaching Częstochowa nosi dumne miano jednego z ważniejszych ośrodków wsparcia. Mają one na celu pokazanie ludziom, jak piękne jest życie. Wbrew stereotypom mamy realny wpływ, by je kształtować. Trenerzy dowartościowują swoich podopiecznych, a za pomocą metody motywacji opartej na badaniach kompetentnych światowej klasy psychologów, nauczą wsłuchiwać się we własne potrzeby. Dzięki temu uleczone zostaną relacje z członkami rodziny. Podczas podróży do pracy może wreszcie dostrzeżemy, jak pięknie słońce prześlizguje się przez korony drzew. Nauczymy się czynić podobnie. Gdy ktoś zatrzaśnie nam drzwi przed nosem, wejdziemy oknem. Albo kominem!
Ileż możliwości stwarza life coaching! Wszystko jest w naszych rękach. Wystarczy je wyciągnąć, poprosić…