Na czym polega renowacja okien drewnianych warszawa?

renowacja okien drewnianych Warszawa

Okna drewniane od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Drewno naturalne jest trwalsze, i sprawdza się w swojej roli latami. Jednak mimo to należy pamiętać, że o takie drewno należy dbać w odpowiedni sposób. Renowacja okien drewnianych Warszawa obejmuje wszystkie operacje naprawcze mające na celu przedłużenie funkcjonalności a także żywotności okien, oraz poprawę ich wyglądu estetycznego. 

Zabiegi wykonywane podczas renowacji 

Renowacja okien drewnianych Warszawa oferuje następujące zabiegi: 

Usuwanie starej powłoki malarskiej 

Renowacja okien drewnianych Warszawa, zajmuje się dokładnym oczyszczeniem okien z warstw starej farby, przygotowując drewno do dalszych zabiegów. Zależnie od stanu drewna, można stosować metodę mechaniczną, chemiczną lub termiczną. 

Uzupełnianie ubytków szpachlą 

Powstałe w drewnie ubytki, pęknięcia i szczeliny należy odpowiednio wypełnić szpachlą stolarską i wyszlifować. Renowacja okien drewnianych Warszawa używa specjalnych szpachli stolarskich do drewna naturalnego. 

Malowanie i impregnacja drewna

Kolejnym etapem jaki zapewnia renowacja okien drewnianych Warszawa jest zastosowanie farby zapewniającej najlepszą ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych. 

renowacja okien drewnianych

Renowacja okien drewnianych Warszawa dzięki doświadczonej pracy specjalistów, przebiega szybko i sprawnie, bez potrzeby dodatkowych poprawek. Nadaj swoim starym oknom nowego wyglądu wraz z renowacja okien drewnianych Warszawa

2 Responses to "Na czym polega renowacja okien drewnianych warszawa?"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.