Naturalne kosmetyki

Dostałam alergii na podkład do twarzy

Nigdy nie miałam alergii na żadne kosmetyki, a tu nagle właśnie dziś. Nie wiedziałam co robić. Nie użyć podkładu? Jak ja będę wyglądać? Mam pełno przebarwień, krostek kilka małych blizn po przejściu ospy, na dokładkę ten okropny młodzieńczy trądzik, który jest rozsiany po całej twarzy. No cóż nie przestanę się malować, tylko dlatego, że mam uczulenie na podkład. Na dokładkę szykuje się impreza z wielką pompą w kawiarni firmowej. Na samą myśl, aż mi same nogi tańczą. No cóż muszę coś wymyślić. Zaczęłam się interesować kosmetykami produkowanymi z naturalnych składników. Google to mój niezawodny informator. W wyszukiwarce wpisałam naturalne kosmetyki sklep internetowy, bo na szukanie po sklepach stacjonarnych nie było czasu. Poza tym, nie w każdym sklepie stacjonarnym znajdę podkład akurat naturalny o jakim marzę. Impreza już za tydzień i do tego dnia muszę mieć w domu podkład do twarzy bo nie chcę wystraszyć wszystkich facetów.

Wyszukiwarka wyświetliła kilkanaście sklepów internetowych z kosmetykami naturalnymi.

Była cała masa różnych pudrów, podkładów, tuszów do rzęs, pomadek, cieni do powiek. Różne cudeńka były w jednym sklepie, aż miło było popatrzeć. Weszłam w podkłady i pudry do twarzy i same piękności mi się pokazały. Sprawdziłam skład i wszystko było takie naturalne. Oczywiście zabrałam się do poszukiwania najlepszego podkładu i znalazłam dwa, które mnie interesują. Oprócz tego do wybranych produktów w odpowiedniej cenie powyżej 200 zł są dodawane w gratisach próbki różnych kosmetyków. Choć ceny nie są niskie myślę, że warto zainteresować się nimi i wrócić do natury.
Mało nie zarabiam, wiec taka zmiana na naturalne dobrze mi zrobi i kieszeni nie obciąży Zamówiłam więc podkład do twarzy, do tego puder, krem BB w kolorze brzoskwiniowym, bo dziewczyny były tym zachwycone, róż do policzków i tusz do rzęs. Zapłaciłam przelewem i potem zostało mi czekać na przesyłkę.
Paczuszka dotarła do mnie po dwóch dniach. Wszystko było takie jak myślałam i do tego pełno gratisów