Nowinki na temat futerek i pomponów do czapek.

Gdy zakończą się wakacje, z ulic znikają wiosenne a także ciepłe kolory, a na ich miejsce pojawiają się szarości, brązy oraz czernie. zbliża się czas monotonii w przyrodzie i ubiorze. Jednakże stroje jesienne a także zimowe pod żadnym pozorem nie muszą być banalne. Czarne płaszcze należałoby rozweselić kolorowymi dodatkami, takimi jak rękawiczki lub szale. Pierwszorzędnym pomysłem na jesienną i zimowa szarzyznę w modzie są dodatki futrzane. Futro wszystkim kojarzy się z czymś puchowym w kontakcie i przyjemnym, wobec tego w lodowate dni warto się nim owinąć.

Jak zamówić akcesoria do czapki

Od kilku sezonów dodatki futrzane królują w zimowych stylizacjach. Dawniej babunie nosiły przede wszystkim futrzane kołnierze i czapki. Zazwyczaj były to zwyczajne lisy, norki lub nutrie , zależało to od majętności portfela. Współcześnie w większości są to futerka sztuczne, co cieszy ekologów a także miłośników zwierząt. Poniektóre wyśmienicie imitują te naturalne, a inne wręcz na odwrót – natychmiast widać, że nie są prawdziwe i właśnie w tym ich urok. W przeciwieństwie do mody naszych babć, w dzisiejszych czasach dodatki futrzane są wszędzie. Od dawna nie wyłącznie kożuszki oraz ciepłe płaszcze są obszyte futerkiem. Świetnie prezentują się również sportowe kurtki z akcesoriami futrzanymi. Dzięki nim do sportowego luzu wprowadza się niewiele klasy, a kurtka prezentuje sie jako nadzwyczajnie ciepła. Futerkiem zaakcentowane są także buty, torebki, i nawet futerały na smartphon lub tablety.

Wszystko co powienieś wiedzieć o pomponach

dodatki futrzane

Sportowe kurtki z dodatkami doskonale komponują się z żartobliwym nakryciem głowy. Naturalnie kapelusz czy wykwintny toczek nie jest należytym pomysłem, jednakże powinno się założyć twarzową czapkę. Taką kreację świetnie odświeża pompony do czapek. Wydaje się, że czapki z pomponami odpowiadają jedynie młodzieży, aczkolwiek nie jest to prawda. Starsi także mogą pozwolić sobie na pomponiki, całość zależy od stylu i modelu, który wybiorą a także tegoż, w jaki sposób połączą takie nakrycie głowy z pozostałymi elementami stylizacji. Pompony do czapek występują w przeróżnych miejscach. Mogą być umieszczone standardowo na skraju czapki, jednakże komicznie także prezentują się przy uszach, podczas gdy wszelki manewr głowy powoduje ich ruch.