Oryginalne sposoby na reklamę

Tradycyjna reklama

Jeżeli rozpoczynasz właśnie przygodę z własnym biznesem, to z pewnością zastanawiasz się jak pozyskać klientów. Oczywiście jakość oferowanych usług, unikalność, znalezienie odpowiedniej niszy to ważne elementy. Jeżeli wybrałeś dobrze, będzie to dla Ciebie pracować. Tak czy tak jednak potrzebna jest reklama. Każdy doświadczony przedsiębiorca wie, że jeżeli ludzie nie znają Twojej marki, to choćbyś był najlepszym usługodawcą w kraju, mało kto będzie o tym wiedział. Ludzie działają też w taki sposób, że szybciej zaufają czemuś co jest znane i promowane, nawet jeżeli nie jest w cale popularnym wyborem klientów. Warto zatem zastanowić się, w jaki sposób podejść do tematu reklamy, tak by nie wydać na nią całego budżetu firmy, ale dotrzeć jak najdalej. Poza mediami społecznościowymi i internetem, mamy pozornie niewielki wybór, mogą to być np standy.

standy

Media a materiały pos

Jeśli chodzi o metody tańsze. Reklama w radiu czy telewizji to raczej opcja dla większych firm z dużym zapleczem środków. Są jednak i małe, skuteczne sposoby, mianowicie gadżety, które wszędzie nam towarzyszą, a które są jednocześnie cenną przestrzenią reklamową. Do takowych należą na przykład długopisy reklamowe Katowice to miasto, gdzie wielu małych przedsiębiorców skorzystało z tego sposobu zwracania uwagi na swoją firmę. Osoby, które zdecydowały się na tę metodę w przeprowadzanych przez branżę badaniach, deklarują zadowolenie z jej skutków i zwiększenie liczby klientów od czasu jej wdrożenia. Długopisy reklamowe są przydatnym dodatkiem, który nosimy ze sobą, używamy w domu i w pracy i dzięki reklamie na ich powierzchni skutecznie oswajamy się z logiem i nazwą firmy, która na nich widnieje. Dzięki temu, w momencie gdy potrzebujemy jakiejś usługi, mamy w głowie gotowe skojarzenia i częściej wybieramy właśnie tę markę. Gadżety reklamowe są często niedocenianym, lecz skutecznym narzędziem w walce o uwagę klienta.

standy

Rosnąca popularność standów

W ostatnim czasie na popularności zyskały standy. Stojące reklamy przykuwają wzrok ciekawych gapiów tych dużych i małych. Zaczynając swój własny biznes warto zastanowić się właśnie nad taką formą reklamy. Eksperci mówią jasno: Standy to przyszłość!