Paczka

W otaczającym nas świecie dzieje się wszystko bardzo szybko, że nie ma miejsca nawet czasami pomyśleć na tym co się robi tylko robimy to często mechanicznie, czyli tak jak wyuczyliśmy się wcześniej i nie zwracamy na to za dużo uwagi lub wcale. Przez co większość naszych aspektów życia dzieje się szybko, jesteśmy na jednym spotkaniu, a zaraz musimy jechać po dzieci i potem na jakieś ćwiczenia fizyczne na które już jesteśmy spóźnieni zanim wyjechaliśmy z pierwszego spotkania. W tych szaleństwie przychodzi nam też robić zakupu lub czasami sprzedawać jakieś rzeczy które są już nam nie potrzebne z różnych powodów.

Pewnie jak każdy teraz kupujesz i sprzedajesz przez internet.

Jest to bardzo wygodny sposób tylko ma jedną wadę przesyłki a konkretnie czekanie na nie. Kurier w danych godzinach ma rozwieźć paczki po danym terenie czy mieście, przez co ustala sobie dla niego optymalną trasę rozwożenia przesyłek. Często ta godzina o której kurier zamierza dostarczyć nam paczkę jest dla niewłaściwa, bo jesteśmy po prostu w pracy lub zajmujemy się naszymi jakimiś sprawami poza domem. Zdarza się też że kurier mimo że ma podany do nas telefon kontaktowy po prostu nie zadzwoni, może z lenistwa lub po prostu danej osobie się nie chce. Nie jest to jeszcze problemem, gdy dana firma ma magazyn w danym mieście bo zostawione jest awizo by odebrać w danej placówce.

transport dedykowany

Problem w tym że nie każda firma posiada, taki punkt w mieście, a na terenach wiejskich można już o takich punktach zapomnieć. Dodatkowo jest to transport zbiorczy i kurierzy nie zawsze dbają o nasze paczki i o to co z nimi się dzieje głównie obchodzi ich żeby dana przesyłka dotarła na miejsce. Na szczęście jest coś takiego jak transport dedykowany, czyli w dużym uproszczeniu lepszy kurier. Jest to system w którym możemy śledzić każdy ruch kuriera, dodatkowo wybierać dokładną godzinę o której kurier ma dowieźć naszą paczkę w wybrane przez nasz miejsce. Mamy też pewność że nasza paczka jest bezpieczna i nic się z nią nie stanie bo może podróżować sama.