Parking przy lotnisku Jasionka

Port LotniczyJasionka to położone we wsi Jasionka lotnisko znajdujące się 10 kilometrów od centrum Rzeszowa. Jest ono korzystnie usytuowane pod względem geograficznym. Ma największą w kraju liczbę dni lotnych. Dodatkowym atutem jest ukształtowanie terenu, z płaskim podejściem i brakiem przeszkód naturalnych. Linie lotnicze korzystające z Jasionki to Ryanair (obsługujący loty do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Włoch i Hiszpanii), Lufthansa (latająca do Frankfurtu), oraz polskie linie LOT i Eurolot, obsługujące ruch krajowy do Warszawy.
	parking przy lotnisku jasionka

Parking przy lotnisku jasionka stanowi idealne miejsce na postój, zapewnia bezpłatny transfer, nowoczesny monitoring, systemem oświetlenia i odwodnienia oraz ubezpieczenie pojazdów i ochronę. Możliwa jest usługa odebrania samochodu od drzwi z terminala i podstawienia samochodu w chwili przylotu. Do parkingi jest bardzo łatwy dojazd, szybki transfer z i do lotniska, darmowe Wifi, istnieje możliwość zważenia bagażu (waga kontrolna) i zostawienie nadbagażu, pomoc przy opalaniu samochodu z rozładowanym akumulatorem. Natomiast przez lub po jeździe można sprawdzić ciśnienie w oponach, a jeśli zostanie Ci lub masz czas, to można go poświęcić na wypicie kawy, herbaty albo zjedzenia ciastka czy innej przekąski. Firma dba o bezpieczeństwo najmłodszych dlatego oferuje wysokiej jakości foteliki samochodowe. Jasionka parking przy lotnisku to najbezpieczniejsze miejsce na to, aby pozostawić samochód na czas wyjazdu. Niezwykle istotne jest to z punku widzenia osoby pozostawiającej swój samochód. Możliwe jest dokonanie rezerwacji miejsca parkingowego z wyprzedzeniem.

Należy tylko do wprowadzić daty postoju na parkingu do formularza na stronie. Oznacza to, że dokonanie rezerwacji miejsca parkingowego z wyprzedzeniem jest łatwe, szybkie i bezpieczne. Płatność tylko gotówką w dniu pozostawienia lub odbioru samochodu, możliwość wystawienia faktury. Przy postojach wielotygodniowych oferowane są abonamenty. Parkingi zapewniają komfortowe warunki pozostawienia pojazdu oraz bezpieczeństwo i niezawodność.