Płyta EuroFala

płyta eurofala

System dachowy EuroFala to idealne rozwiązanie przy konstrukcji pokryć dachowych nowych budynków, ale również przy modernizacjach i remontach. Ze stworzoną z materiałów ekologicznych płyta eurofala masz gwarancję wysokiej wytrzymałości i atrakcyjnego wyglądu dachu.

Szeroka gama zastosowań

         System ten sprawdzi się budowie i remoncie dachów domów jednorodzinnych, ze względu na ekologiczność i estetykę płyta eurofala. Równie dobrze prezentuje się na pokryciach dachowych budynków przy gospodarstwach rolnych, w takich sytuacjach istotna jest właśnie trwałość i funkcjonalność danego rozwiązania. Jest to najczęściej wybierana opcja pośród właścicieli gospodarstw dzięki użyciu właściwych materiałów i sprawdzonych metod. System dachowy EuroFala bardzo dobrze radzi sobie również na budynkach letniskowych, przemysłowych, magazynowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Oferta płyta eurofala zawiera kształty, formy i profile, które idealnie wpasują się w starsze budowle, a ich wymiana jest nieskomplikowanym procesem. 

Wysoka jakość i estetyka

         Wybierając ten system ma się gwarancję świetnej jakości i atrakcyjnego wyglądu. Nawiązująca do tradycyjnych dachówek płyta eurofala nadaje się idealnie do dachów obiektów mieszkalnych oraz świetnie komponuję się z dachami o dużym kącie nachylenia.  Takie pokrycie dachowe bardzo łatwo dostosować do architektury budynków użyteczności publicznej czy też różnych wizji budynków mieszkalnych dzięki bogatej ofercie kolorystycznej i dużym zakresie wymiarów. Materiały włókno-cementowe są trwałe i odporne na zmienność warunków atmosferycznych. Z płyta eurofala nie trzeba się martwić o korozję czy palność, to gwarancja wieloletniego użytkowania na tym samym poziomie estetyki i funkcjonalności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.