Projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrz Kraków

Nasza firma oferuje projektowanie wnętrz Kraków na najwyższym poziomie. Dzięki nam twoje wnętrze ożyje i nabierze nowego wigoru.

Kompleksowa usługa

Projekty wnętrz Kraków oferuje kompleksowe usługi projektowe, składają się na nie 4 etapy powstawania i realizacji wnętrza. Etap pierwszy to wstępna koncepcja projektu i dokumentowanie już istniejącego wykonania. Etap drugi to projekt koncepcyjny, składają się na niego opracowanie układu funkcjonalnego, propozycje układu ścian oraz ustawienia mebli oraz model 3D i rysunki poglądowe 2D. Kolejny etap trzeci to określenie budżetu, wizualizacje 3D, dobranie odpowiednich materiałów do projektu, wykonanie rysunków technicznych i sporządzenie zamówień. Ostatni etap, czyli czwarty to nadzór nad zleconym projektem. Projektowanie wnętrz Kraków to przede wszystkim ostatni etap, ponieważ to wykonanie jest dla nas najistotniejsze i przeważnie na tym etapie pojawia się najwięcej problemów. Projekty wnętrz Kraków zapewnia profesjonalny nadzór oraz oszacowanie ewentualnych poprawek. Naszą firmę cechuje wykonanie 100% pod klucz oraz dbanie o to aby każdy w swoim mieszkaniu czy domu czuł jak największy komfort i wygodę. Nasze projekty wnętrz Kraków cieszą się dużą popularnością i zaufaniem.

projektowanie wnętrz Kraków

Od projektu po realizację

Projektowanie wnętrz Kraków wykonuje cały projekt włącznie z meblami. Przeważnie do wyposażenia mieszkania trzeba zatrudniać odrębną firmę, która niekoniecznie będzie tak profesjonalna jakbyśmy tego chcieli albo może źle zrealizować zamówienie. Współpraca z nami to jest sto procent od projektu do realizacji, więc zaprojektujemy dla ciebie wszystkie meble i doposażamy mieszkanie do twoich potrzeb.

14 Responses to "Projektowanie wnętrz"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.