Przeciwwskazania do zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe kraków to cenny preparat, który powstaje z krwi pacjenta poddającego się zabiegowi. Zabieg wykonuje lekarz lub dermatolog poprzez wstrzykiwanie osocza w skórę jedną z dwóch metod: mezoterapii (lekarz lub dermatolog wstrzykuje preparat bezpośrednio w skórę) lub wolumetrii (lekarz lub dermatolog wstrzykuje preparat w celu modelowania twarzy, czyli wzdłuż zmarszczek).

Osocze bogatopłytkowe – dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Osocze bogatopłytkowe kraków jest cenne, ponieważ pobudza regenerację komórek skóry. Osocze bogatopłytkowe kraków jest więc przeznaczone dla osób, które zmagają się ze starzeniem skóry oraz uszkodzeniami stawów i ścięgien.

osocze bogatopłatkowe

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Osocze bogatopłytkowe kraków zdecydowanie jest bezpiecznie i nieinwazyjne. Jednak warto pamiętać, że wampirzy lifting wstrzykuje się do skóry. Jest to zabieg. Bezwzględnie terapii z wykorzystaniem preparatu nie powinny poddawać się kobiety w ciąży lub karmiące piersią oraz wszystkie osoby, które cierpią na choroby nowotworowe. Ponieważ preparat powstaje z krwii, z terpaii nie powinny korzystać również osoby cierpiące na choroby krwii.

Zawsze warto zapoznać się z opiniami dotyczącymi miejsca oraz osoby wykonującej zabieg. Efekt będzie widoczny wyłącznie pod warunkiem prawidłowego wykonania zabiegu.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zabiegu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące osocza bogatopłytkowego.

Zobacz https://laser-frakcyjny-krakow.pl/wampirzy-lifting/