Rampa przeładunkowa

Poznaj ofertę najpopularniejszych modeli ramp przeładunkowych. Odpowiednia logistyka magazynowa pozwoli na sprawne realizowanie zleceń. Jest kluczowa w procesie działania każdego przedsiębiorstwa związanego z transportem oraz sprawnym zarządzaniem powierzchniami magazynowymi.
rampa przeładunkowa

Rampa przeładunkowa pozwala na sprawne i bezpośrednie połączenie każdego samochodu dostawczego z magazynem. Dzięki temu umożliwia bezproblemowy wjazd i wyjazd wózków widłowych do skrzyni ładunkowej pojazdu.
Komfort korzystania jest niewątpliwie jedną z kluczowych zalet rap przeładunkowych. Dzięki odpowiednim systemom każda osoba odsługująca sprzęt może dostosować go do odpowiedniego poziomu podłogi pojazdu. Jest to niezwykle istotne w przypadku firm, w których dzienna ilość realizacji dostaw jest bardzo duża.
Obecnie dostępne są różne rodzaje rapm przeładunkowych. Szczególnie popularna jest rampa przeładunkowa z wargą uchylną oraz wagą wysuwaną.
Niskie koszta eksploatacji zapewnią szybki i efektywny przeładunek każdych towarów bez względu na ich gabaryty. Niezawodna i z pewnością jedna z najbardziej wytrzymałych konstrukcji pozwala na długotrwałe korzystanie.

Agregat hydrauliczny, który jest napędem rampy przeładunkowej, zapewnia niespotykaną stabilność.
Rampy przeładunkowe umożliwiają również płynny transport — wjazd i wyjazd — do magazynów nawet dużych ciężarów. Pozwala na zrównanie poziomu między podłogą budynku lub powierzchni magazynowej z poziomem skrzyni ładunkowej.

Dzięki trwałym materiałom pozwala na komfortowe korzystanie przez lata. Wpływa również na niezwykły komfort pracy każdego pracownika, który za sprawą intuicyjnych systemów bez problemu może obsłużyć sprzęt i dostosować odpowiednią wysokość do każdego ładunku, co jest niemożliwe w przypadku ramp betonowych.
Rama przeładunkowa z pewnością zapewnia szybki i płynny przeładunek!