Uroczystości weselne w schronisku górskim? Tak, to wykonalne!

Nastał finalnie ważny dzień. Dzień bardzo szczególny dla mnie i mojej narzeczonej, a liczę na to, że za parę godzin, mojej małżonki.
Znamy się z Basią od podstawówki a jak to nasze rodzicielki rzekły zgodnie, od początku mieliśmy się ku sobie.

transport osób katowice

Z tego co nam powiadały, bardzo silnie by się zdumiały, jeśliby faktycznie nie skończyło się to przed ołtarzem. Nasze wesele przewidywaliśmy jeszcze w zasadzie od czasu liceum. Bez wątpienia nie chcieliśmy, aby był standardowy. Odchodził ksiądz wspólnie z typowym przytupem ślubnym. Chcieliśmy czegoś odmiennego, czegoś, co nasi goście zapamiętają na bardzo długo.
Wpadliśmy wtenczas na pomysł, aby nasze wesele zostało zorganizowane w schronisku górskim nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni całe schronisko, sprowadzimy każdego z gości oraz w tego typu niecodziennych warunkach pobierzemy się.Gdy byliśmy nastolatkami, wydawało nam się to frajdą i rzeczą niemożliwą, ale podczas gdy przyszło do urządzania rzeczywistego ślubu, Basia wspomniała o naszym dziecinnym marzeniu. Trochę nad tym rozważaliśmy i w sumie jest możliwość tego dokonać. Ja mam familię w Gliwicach, a Baśka w Katowicach. Trzeba by zorganizować ich przywiezienie. Jak zdecydowaliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zadzwoniłem do schroniska, najpierw w telefonie zapadła kompletna cisza, a po niej odezwał się kierownik oraz odpowiedział, iż właściwie można to sprawić. Wtenczas ukochana wyszukiwała w anonsach przewóz osób katowice. W dniu ślubu czekaliśmy na miejscu postojowym poniżej drogi do schroniska, podjechały dwa busiki, jeden z nadrukiem ślubny transport osób katowice, a drugi analogicznie ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali zaproszeni do bryczek konnych oraz zostali zwiezieni od razu do schroniska.

Podobnie jak pragnęliśmy w dziecięctwie, nasze wesele wszyscy goście zapisali w pamięci na bardzo długo. Relacje z tego wydarzenia na długi okres stały się przedmiotem kluczowym familijnych zjazdów.