Wymiana szyby iphone

Wymiana szyby iphone

Niechcący spadł Ci telefon?

Każdy z nas miał chwilę nieuwagi, w której wystarczył jeden ruch, żeby zniszczyć swój telefon. Najgorsze jeśli telefon jest nowy, a do tego dużo za niego zapłaciliśmy. Wtedy zaczyna się lekka panika, bo trzeba będzie pójść i zapłacić za wymiana szyby iphone. Niestety, ale takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Dlatego, najlepiej samemu nauczyć się wymiana szyby iphone, żeby nie musieć płacić kolejnych pieniędzy za swoją nieuwagę. Jednak istnieje 6-cio miesięczna gwarancja po wymianie szybki w niektórych salonach. To może polepszyć stan naszego portfela.

Wymiana szyby iphone

Wymiana szyby iphone – zrób to sam

Niestety wymiana szyby iphone to najczęstszy problem. Jeśli stłucze się sama szybka ochronna to jeszcze nic wielkiego się nie stało. Wtedy należy zamówić nową szybkę. Kiedy ją otrzymamy, powinniśmy bardzo dokładnie wyczyścić ekran chusteczkami dołączonymi do szybki w opakowaniu. Są one szczelnie zamknięte, ponieważ są nasączone specjalnymi płynami czyszczącymi do ekranów telefonów. Najczęściej mają na sobie napisy: ‘krok 1’ i ‘krok 2’, a wtedy już dokładnie wiemy co robić. Trzeba naprawdę uważać na to, żeby nie palcować ekranu telefonu w czasie wymiana szyby huawei, przed przyklejeniem nowej szybki. Należy pamiętać o ściągnięciu folii ochronnej z nowej szybki, ale od razu przed jej naklejeniem tak, aby nic się do niej nie przykleiło. Sama wymiana szyby iphone nie jest skomplikowana.

Najlepsze szyby

Tak naprawdę do wymiana szyby iphone nie potrzebujemy najwyższej jakości szyby, jednak warto zauważyć, że mogą być zrobione z innych tworzyw. Możemy spotkać szyby szklane i plastikowe. Szyby szklane mają różne urozmaicenia, takie jak dodatkowe włókna.

Dowiedz się więcej na: https://screenlab.pl/